• Zeolit Detox 240 kaps 0,65g Aktywny Klinoptylolit

Kapsułki Zeolit Detox 240szt Aktywny Klinoptylolit Najdorbniejszy Na Rynku 2-6µm Zeolit jest to jeden z najważniejszych minerałów na naszej planecie - ma tysiąc zastosowań - głównie oczyszczające z metali ciężkich i mineralizujące. Skład: Zeolit klinoptylolit. Mikronizowany aktywowany. Kapsułki celulozowe 0,65g x 240 kapsułek. Zeolit Detox 2-6 mikrometra to najdrobniejszy zeolit na rynku a jego rozmiar ma ogromne znaczenie - ta wielkość jest idealna ponadto ma on farmaceutyczną czystość kontrolowaną przez cały proces wytwarzania. 1 gram takiego aktywowanego i mikronizowanego zeolitu ma powierzchnię od 25 do 100 gramów zwykłego zeolitu. Produkt ma oficjalne przeznaczenie agrarne. Dystrybutor: VEGA It sp. z .o.o. Poland

159.00
szt. Do przechowalni
Cena przesyłki 5.39
Paczkomaty InPost 5.39
Kurier 8.59
Dostępność Duża dostępność
Waga 0.15 kg
Preparat ten jest produktem najwyższej jakości zgodnie z wymaganiami DIN EN ISO 13485:2012, co jest gwarancją zachowania najwyższych standardów jakościowych i kontrolnych podczas pozyskiwania surowca i produkcji preparatu. Czystość substancji wyjściowej oraz ekskluzywnego produktu końcowego podlega kilkuetapowej kontroli i dokumentacji. Zastosowana przy produkcji mikronizacji i aktywacji trybomechnicznej sprawia, że sproszkowane cząsteczki z wielkim impetem zderzające się z sobą otrzymują dzięki mikronizacji wielokrotne zwiększenie powierzchni naturalnego zeolitu. Dzięki takiej aktywacji efektywna powierzchnia czynna zwiększa się z 40 m2 do nawet 1400 m2 na gram. Aby otrzymać powierzchnię czynną jednej łyżki preparatu należałoby porównać do miminum 25-100 łyżek tradycyjnego zeolitu.

Stan: nowy Forma: proszek/kapsułki Waga kapsułki: 0,65g x 240 szt. Wystawiamy fakturę VAT Zastosowanie agrarne (Dom i Ogród Ogród Nawozy i preparaty) Przechowywanie: Przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci. Zamknij opakowanie po każdym zastosowaniu. Przechowywać w suchym miejscu w temperaturze pokojowej. Nie należy stosować po upływie terminu ważności. Utylizacja: zawartość i opakowanie można wyrzucić wraz z odpadami domowymi.
Podpis
E-mail
Zadaj pytanie
  • Sklep zamknięty

Sklep został tymczasowo deaktywowany, prosimy spróbować za kilka dni.