• ZEOLIT + BENTONIT 250G Mikronizowany Aktywowany

Zeolit Detox + Bentonit 250g Aktywny Klinoptylolit i Montmorylonit Najdrobniejszy N2-6µm Zeolit jest to jeden z najważniejszych minerałów na naszej planecie - ma tysiąc zastosowań - głównie oczyszczające z metali ciężkich i mineralizujące. Bentonit stanowi jego uzupełnienie w spektrum korzyści. Obecnie największe sukcesy oczyszczania z metali ciężkich odnoszą najnowsze technologie maksymalnej absorpcji komórkowej. Jednym z najlepszych wymiataczy metali ciężkich i toksyn ze środowiska, w którym się znajduje są naturalne preparaty oparte o zeolity. Z uwagi na fantastyczne wręcz możliwości wchłaniania ilości toksyn powinny znaleźć się w każdym domu i ogrodzie. Skład: Mikronizowany oraz aktywowany Zeolit klinoptylolit i Bentonit montmorylonit. Zeolit Detox plu Bentonit 2-6 mikrometra to najdrobniejszy zeolit i bentonit, a ich rozmiar ma ogromne znaczenie - ta wielkość jest idealna do absorpcji metali ciężkich ponadto ma on farmaceutyczną czystość kontrolowaną przez cały proc

179.00
szt. Do przechowalni
Cena przesyłki 5.39
Paczkomaty InPost 5.39
Kurier 8.59
Dostępność Duża dostępność
Waga 0.15 kg
Preparat ten jest produktem najwyższej jakości zgodnie z wymaganiami DIN EN ISO 13485:2012, co jest gwarancją zachowania najwyższych standardów jakościowych i kontrolnych podczas pozyskiwania surowca i produkcji preparatu. Czystość substancji wyjściowej oraz ekskluzywnego produktu końcowego podlega kilkuetapowej kontroli i dokumentacji. Na zasadzie wymiany jonowej ZEOLIT Detox + Bentonit uwalnia cenne składniki, wiążąc jednocześnie wiele szkodliwych substancji, takich jak ołów, kadm. arsen, chrom, nikiel i jony amonowe. Zastosowana przy produkcji mikronizacji i aktywacji trybomechnicznej sprawia, że sproszkowane cząsteczki z wielkim impetem zderzające się z sobą otrzymują dzięki mikronizacji wielokrotne zwiększenie powierzchni naturalnego zeolitu. Dzięki takiej aktywacji efektywna powierzchnia czynna zwiększa się z 40 m2 do nawet 1400 m2 na gram. Aby otrzymać powierzchnię czynną jednej łyżki preparatu należałoby porównać do miminum 25-100 łyżek tradycyjnego zeolitu.

Stan: nowy Forma: proszek Waga 250G Wystawiamy fakturę VAT Zastosowanie: 3 gramy (jedna miarka) 1 do 3 razy dziennie z wodą. Stosować przy tym około 2 litry wody dziennie. Zastosowanie agrarne (Dom i Ogród Ogród Nawozy i preparaty) Przechowywanie: Przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci. Zamknij opakowanie po każdym zastosowaniu. Przechowywać w suchym miejscu w temperaturze pokojowej. Nie należy stosować po upływie terminu ważności. Utylizacja: zawartość i opakowanie można wyrzucić wraz z odpadami domowymi.
Podpis
E-mail
Zadaj pytanie
  • Sklep zamknięty

Sklep został tymczasowo deaktywowany, prosimy spróbować za kilka dni.