• Sól do Kąpieli z Miedzią SiSalt+Cu - 1500g - invex

Linia Sport (Sisalt+Cu) Preparat przeznaczony do codziennej pielęgnacji: skóry ciała. Zastosowanie roztworu hipotonicznego soli: trądzik, cellulit, nadmierne pocenie się̨, tłusta skóra. Zawarta w soli miedź wykazuje działanie antyoksydacyjne, reguluje metabolizm kolagenu jak również stosowana jest w profilaktyce przeciwgrzybicznej i przeciwbakteryjnej. Sól polecana do kąpieli stóp i dłoni przed zabiegami kosmetycznymi. Preparat przebadany dermatologicznie, a ich skuteczność potwierdzona testami in vivo. (Badane dermatologiczne przeprowadzono testem kontaktowym na ludziach - brak odczynów alergizacji i podrażnień).

53.00
szt. Do przechowalni
Cena przesyłki 5.39
Paczkomaty InPost 5.39
Kurier 8.59
Dostępność Duża dostępność
Waga 0.15 kg
Charakterystyka: posiada odczyn alkaliczny - analogiczny do wód płodowych, w których każdy z nas znajdował się̨ przez pierwsze dziewięć́ miesięcy swojego życia w łonie matki, pH kąpieli wynosi 8,2 - 8,5, oparta na soli kopalnianej, pozostałej po morzach istniejących 230 mln lat temu dzięki czemu jest wolna od zanieczyszczeń́ metalami ciężkimi oraz toksynami, które znajdują̨ się̨ w morzach i oceanach obecnie, zawarte w niej mikroelementy wywierają̨ istotny wpływ na funkcjonowanie naszego organizmu. Wykorzystując tzw. efekt osmozy, oczyszcza i detoksykuje organizm. Stosowany regularnie wykazuje bardzo korzystne wielokierunkowe działanie: mineralizuje organizm, relaksuje, regeneruje i rozluźnia spięte mięśnie, działa wspomagająco w różnych chorobach skóry, m.in. trądziku i łuszczycy, nadmiernym poceniu, odkwasza organizm, działa wspomagająco w bólach mięśniowych, reumatycznych, dolegliwościach stawowych, kontuzjach i stłuczeniach, zalecana w rehabilitacji i rekonwalescencji pourazowej, zmniejsza obrzęki nóg, poprawia krążenie krwi, zalecana w rehabilitacji i rekonwalescencji pourazowej, zmiękcza skórę, zalecana w zaburzeniach ukrwienia kończyn (zimne stopy i ręce), pobudza układ immunologiczny. Roztwór hipotoniczny to roztwór o niższym stężeniu niż̇ płyny ustrojowe organizmu ludzkiego (stężenie soli < 0,9%). Używany w celu oczyszczenia organizmu z toksyn i zbędnych produktów przemiany materii. Zastosowanie roztworu hipotonicznego soli: trądzik, cellulit, nadmierne pocenie się̨, tłusta skóra. Roztwór hipertoniczny to roztwór o wyższym stężeniu niż̇ płyny ustrojowe organizmu ludzkiego (stężenie soli > 0.9%). Umożliwia wchłanianie minerałów zawartych w kąpieli. Tworzy zasadowy roztwór o pH wód płodowych (pH 8,5) umożliwiających skuteczne odkwaszeniu organizmu. Taki roztwór otrzymamy stosując 1 kg soli na 100 l wody. ____________________________________________________________________________________________________________________________________ Sposób użycia NR 1: 200 g soli na 100 l wody, do moczenia stóp i dłoni zaleca się̨ 20 g soli na 10 l wody, przez 20-30 minut w temperaturze 32-38°C z częstotliwością̨ 2 x w tygodniu przez miesiąc. Sposób użycia NR 2: 1000 g soli na 100 l wody, optymalny czas kąpieli wynosi 30-50 minut w temperaturze 32-38°C. Częstotliwość́ kąpieli 1 x w tygodniu, przez miesiąc, najlepiej wieczorem.

Składniki INCI - Sodium Chloride, Sodium Bicarbonate, Sodium Borate, Disodium EDTA, Copper Sulfate. Stosowanie: zalecane stosowanie to 2-3 zabiegów tygodniowo. Termin ważności: 12 miesięcy, a od momentu otworzenia 3 miesiące. Przeciwwskazania: Nadwrażliwość na którykolwiek ze składników preparatu. UWGA: Nie stosować u dzieci poniżej 3 roku życia. Nie stosować na uszkodzoną skórę. Nie stosować u kobiet w ciąży. EAN KOD: 5902768409390 PRODUCENT: JIW INWEX Sp. z o.o. POLAND
Podpis
E-mail
Zadaj pytanie
  • Sklep zamknięty

Sklep został tymczasowo deaktywowany, prosimy spróbować za kilka dni.