• Sól ODKWASZAJĄCO-REGENERUJĄCA do Kąpieli SiSALT - 1500 g - invex

Linia Sport (Sisalt) Preparat przeznaczony do codziennej pielęgnacji: skóry ciała. Zastosowanie roztworu hipotonicznego soli: trądzik, cellulit, nadmierne pocenie się̨, tłusta skóra Preparat przebadany dermatologicznie, a ich skuteczność potwierdzona testami in vivo. (Badane dermatologiczne przeprowadzono testem kontaktowym na ludziach - brak odczynów alergizacji i podrażnień).

45.00
szt. Do przechowalni
Cena przesyłki 5.39
Paczkomaty InPost 5.39
Kurier 8.59
Dostępność Duża dostępność
Waga 0.15 kg
Sól do kąpieli SiSALT Sport Line: posiada odczyn alkaliczny - analogiczny do wód płodowych, w których każdy z nas znajdował się̨ przez pierwsze dziewięć́ miesięcy swojego życia w łonie matki pH kąpieli wynosi 8,2 - 8,5 oparta na soli kopalnianej, pozostałej po morzach istniejących 230 mln lat dzięki czemu jest wolna od zanieczyszczeń́ metalami ciężkimi oraz toksynami, które znajdują̨ się̨ w morzach i oceanach obecnie. zawarte w niej mikroelementy wywierają̨ istotny wpływ na funkcjonowanie naszego organizmu. Wykorzystując tzw. efekt osmozy, oczyszcza i detoksykuje organizm. Roztwór hipotoniczny to roztwór o niższym stężeniu niż̇ płyny ustrojowe organizmu ludzkiego (stężenie soli < 0,9%). Używany w celu oczyszczenia organizmu z toksyn i zbędnych produktów przemiany materii. Zastosowanie roztworu hipotonicznego soli: trądzik, cellulit, nad- mierne pocenie się̨, tłusta skóra. Stosowany regularnie wykazuje bardzo korzystne wielokierunkowe działanie: pobudza układ immunologiczny, odkwasza organizm, relaksuje, regeneruje i rozluźnia napięcie mięśni, poprawia krążenie krwi, zalecana w rehabilitacji i rekonwalescencji pourazowej, łagodzi bóle mięśniowe i reumatyczne, polecana jest przy dolegliwościach stawowych, kontuzjach i stłuczeniach, zmiękcza skórę̨, łagodzi trądzik oraz objawy łuszczycy, działa antyseptycznie, wspomaga leczenie chorób skóry, zalecana w zaburzeniach ukrwienia kończyn (zimne stopy i ręce). Sól polecana również̇ do karpieli stóp i dłoni przed zabiegami kosmetycznymi ___________________________________________________________________________________________________________________ Sposób użycia nr 1: 200 g soli na 100 l wody, do moczenia stóp i dłoni zaleca się̨ 20 g soli na 10 l wody. , przez 20-30 minut w temperaturze 32-38°C z częstotliwością̨ 2 x w tygodniu przez miesiąc. Sposób użycia nr 2: 1000 g soli na 100 l wody, Optymalny czas kąpieli wynosi 30-50 minut w temperaturze 32-38°C. Częstotliwość́ kąpieli 1 x w tygodniu, przez miesiąc, najlepiej wieczorem.

Składniki (INCI): Sodium Chloride, Sodium Bicarbonate, Sodium Borate, Disodium EDTA. Stosowanie: zalecana dzienne zastosowanie to 1-2 tygodniowo. Termin ważności: 12 miesięcy, a od momentu otworzenia 3 miesiące. Przeciwwskazania: Nadwrażliwość na którykolwiek ze składników preparatu. UWAGA: Nie stosować u dzieci poniżej 3 roku życia. Nie stosować na uszkodzoną skórę. Nie stosować u kobiet w ciąży. EAN KOD: 5902768409222 PRODUCENT: JIW INWEX Sp. z o.o. POLAND
Podpis
E-mail
Zadaj pytanie
  • Sklep zamknięty

Sklep został tymczasowo deaktywowany, prosimy spróbować za kilka dni.