-
Regenerujący płyn do płukania jamy ustnej SILOR+ B 300 ml - invex








Symbol:
Linia Organic Silica Preparat przeznaczony do codziennej pielęgnacji: jamy ustnej. Stosowany regularnie wykazuje bardzo korzystne wielokierunkowe działanie: jest przeciwzapalny, regenerujący, likwiduje stany zapalne dziąseł, niweluje nieprzyjemny zapach z ust, wykazuje doskonałe działanie kojące i łagodzące, zmniejsza i likwiduje nadwrażliwość, zmniejsza tendencję do krwawienia dziąseł, wzmacnia dziąsła, działa przeciwzapalnie na błonę śluzową.
47.00
Cena przesyłki | 5.39 |
Dostępność |
Duża dostępność
|
Waga | 0.15 kg |
Kod kreskowy | |
EAN |
Charakterystyka:
Regenerujący płyn do płukania jamy ustnej SILOR+B z linii Organic Silica stanowi doskonałe połączenie właściwości przeciwzapalnych i regenerujących krzemu organicznego. Stosowany codziennie skutecznie likwiduje stany zapalne dziąseł oraz nieprzyjemny zapach z ust. Wykazuje bardzo dobre działanie kojące i łagodzące, co jest szczególnie widoczne u osób z problemami infekcji jamy ustnej, nadwrażliwością i nawracającymi stanami zapalnymi. Zmniejsza tendencję do krwawienia dziąseł. Łagodzi otarcia i odleżyny, szczególnie widoczne jest to u osób noszących protezę uzupełniającą. Działa przeciwzapalnie na błonę śluzową jamy ustnej. Przyczynia się do regeneracji i wzmocnienia dziąseł. Dodatkowym atutem płynu jest jego oryginalny, organiczny skład, przez co preparat jest delikatny, skuteczny i nie wywołuje u osób stosujących go nieprzyjemnych objawów typu: nadwrażliwość, zaczerwienienia lub obrzęk. Jest preparatem bardzo pomocnym w codziennej pielęgnacji jamy ustnej osób z różnego rodzaju chorobami przyzębia.
Składniki: Aqua, Silanetriol, Citric Acid, Boric Acid, Sodium Chlorite Krzem: 800 ml/l , Bor:100 ml/l Stosowanie: zalecana dzienne zastosowanie to 1-2 razy dziennie. Termin ważności: 12 miesięcy, a od momentu otworzenia 3 miesiące. Przeciwwskazania: Nadwrażliwość na którykolwiek ze składników preparatu. EAN KOD: 5902768409215 PRODUCENT: JIW INWEX Sp. z o.o. POLAND
Składniki: Aqua, Silanetriol, Citric Acid, Boric Acid, Sodium Chlorite Krzem: 800 ml/l , Bor:100 ml/l Stosowanie: zalecana dzienne zastosowanie to 1-2 razy dziennie. Termin ważności: 12 miesięcy, a od momentu otworzenia 3 miesiące. Przeciwwskazania: Nadwrażliwość na którykolwiek ze składników preparatu. EAN KOD: 5902768409215 PRODUCENT: JIW INWEX Sp. z o.o. POLAND
- Sklep zamknięty
Sklep został tymczasowo deaktywowany, prosimy spróbować za kilka dni.